Informatīvs pasākums par projektu “Mūžizglītības programmas “Būvē un salabo pats” attīstība14.04.2023

Datumi - 14.04.2023

Sokrata tautskola aicina interesentus piedalīties projektā “Mūžizglītības programmas “Būvē un salabo pats” attīstība.

Projekta mērķis: Palīdzēt vietējai sabiedrībai uzlabot dzīves kvalitāti un dažādot brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Projekta laikā tiks izstrādāta un aprobēta pieaugušo neformāla izglītības programma “Būvē un salabo pats”, kuras mērķis apmācīt vietējo sabiedrību praktiskās iemaņās kā saviem spēkiem uzbūvēt māju, saimniecības ēku vai citas ēkas ģimenes vajadzībām, izmantojot tipveida vai citus projektus, kas pieejami internetā, īstenojot savus sapņus ar ģimenei pieejamiem resursiem, kā arī apgūstot praktiskas iemaņas kā veikt dažādus labošanas darbus saimniecības vajadzībām.

Programmas dalībnieki tiks apmācīti instrumentu un aprīkojuma pielietošanā ēkas būvniecībai un uzturēšanai, praksē iepazīs ēkas būvniecības etapus no ēkas pamatu ielikšanas līdz jumta uzlikšanai, apgūstot ēkas būvniecības iekšdarbu un ārdarbu prasmes, kā arī apgūs citas ēkas uzturēšanas praktiskas iemaņas.

Projekta mērķauditorija:

1) Jaunieši vecumā no 16-30 gadiem, kuri vēlas apgūt ēkās būvniecības un uzturēšanas praktiskas iemaņas, lai pēc dalības projektā varētu saņemt apliecinājumu, kādas praktiskas iemaņas jaunietis ir apguvis praksē, kas palīdzētu jaunietim atrast darbu būvniecības vai citas nozares uzņēmumos, kur nepieciešami strādnieki ar ēku uzturēšanas un būvniecības prasmēm.

2) Pieaugušie, kuri vēlas apgūt ēkās būvniecības un uzturēšanas praktiskas iemaņas, lai pēc dalības projektā varētu būvēt vai remontēt ēku ģimenes vajadzībām vai iekļauties darba tirgū, atrodot darbu būvniecības vai citas nozares uzņēmumos, kur nepieciešami strādnieki ar ēku uzturēšanas un būvniecības prasmēm.

Projekta īstenošanas vieta: Projekts tiks īstenots Siguldas novada, Siguldas pagastā, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā un citos Sokrata tautskolas sadarbības partneru būvniecības objektos Siguldas novadā, kas dos iespēju vietējiem iedzīvotājiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku, apgūstot jaunas prasmes, kas veicinās materiālās labklājības uzlabošanos un dzīves kvalitātes attīstību.

Dalības maksa: dalība mūžizglītības programmā “Būvē un salabo pats” projekta laikā un pēc projekta beigām visiem dalībniekiem bez maksas.

Vairāk informāciju par projektu saņemsiet informatīvā pasākumā, kas notiks 2023. gada 14. aprīlī, plkst. 20.00-21.00, attālināti, ZOOM platformā.

Pieteikties informatīvajam pasākumam par projektu: zemāk aizpildot reģistrācijas anketu.

Pieteikties dalībai projektā: nosūtot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi saziņai uz e-pastu: info@sokratatautskola.lv