Ziemas Saulgriežu Piedošanas vakars attālināti21.12.2020

Datumi - 21.12.2020

Gada nogale ir īpašs laiks, kad cilvēkiem ir dota iespēja dzēst daļu savas sliktās karmas, nožēlojot pieļautās kļūdas, lūdzot piedošanu un piedodot tiem, kas sāpinājuši. Ziemas Saulgriežu laiks ir PIEDOŠANAS LAIKS, kas palīdz nolīdzsvarot negatīvās enerģijas un sakārtot attiecības.

Lai palīdzētu cilvēkiem labāk izprast savu karmu un pieļautās kļūdas, izjūtot PIEDOŠANAS BRĪNUMU, Sokrata tautskola aicina apmeklēt ZIEMAS SAULGRIEŽU PIEDOŠANAS VAKARU, 2020.gada 21.decembrī, plkst.19.00-22.00, attālināti ZOOM platformā.

Pasākuma vadītāja: Elvita Rudzāte

Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk nekā 20 gadus vadījusi konsultāciju firmu, pati konsultē dzīves jēgas un problēmu izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi SOKRATA TAUTSKOLU, SIRDSAPZIŅAS SKOLU UN DVĒSELES MIERS. Elvita māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība”.

Dalības maksa: Mēs būsim pateicīgi par katru Jūsu ziedoto eiro, kuru no sirds novēlēsiet Sokrata tautskolai.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

Pieteikties: zemāk aizpildot reģistrācijas anketu. Pirms pasākuma tiks nosūtīta saite, kur pieslēgties pasākumam.