IZGLĪTĪBAS PROGRAMMA “DOMĀTĀJS”

Sokrata Tautskola aktīvi strādā, lai interesentiem varētu piedāvāt daudzveidīgas iespējas izzināt sevi, savu dzīvi un pasauli.
Tiem, kuri ir izpratuši garīgās attīstības nepieciešamību un vēlas turpināt garīgās attīstības ceļu, kļūstot par DOMĀTĀJIEM, mēs piedāvājam izglītības programmu “DOMĀTĀJS”.

Mērķa grupa: pieaugušie, kuri vēlas turpināt garīgās attīstības ceļu, kļūstot par DOMĀTĀJIEM un nākotnē par DZĪVES IZPRATNES SKOLOTĀJIEM.

Mērķis: veicināt padziļinātāku izpratni par dzīves jēgu, pasaulē notiekošajiem procesiem un notikumiem, kā arī praktiski iemācīt domāt, analizējot dažādus dzīves izpratnes viedokļus, izzinot sevi, nododot savas zināšanas tālāk un sniedzot praktisku palīdzību cilvēkiem.

Uzdevumi:

1) Izglītot dzīves jēgas izpratnē.
2) Izglītot sevis izzināšanas metodēs.
3)Izskaidrot sabiedrībā un dalībnieku dzīvē esošos notikumus un problēmas, mācot atbrīvoties no problēmām.
4) Iepazīstināt ar dažādām dzīves mācībām – garīgās attīstības praksēm.
5) Veicināt domāt, analizēt, izteikt viedokli.
6) Apgūt prasmi nodot zināšanas tālāk un praktiski pielietot gūtās zināšanas.
7) Sagatavot jaunos Sokrata tautskolas vai citu garīgās attīstības iestāžu pasniedzējus un darbiniekus.

Guvums:

– Dalībnieki labāk izpratīs dzīves jēgu, cilvēka misiju, savu problēmu cēloņus, apkārtējos dzīves notikumus, cilvēciskās vērtības u.tml.
– Dalībnieki iepazīsies ar dažādām filozofijas skolām un garīgās attīstības praksēm, kas dos viņiem iespēju izvēlēties pašiem savu garīgās attīstības dzīves ceļu un izzināt sevi.
– Dalībnieki gūtās zināšanas pielietos praksē.
– Dalībnieki piedalīsies Domātāju sanāksmēs.
– Izglītības programmas noslēgumā dalībnieki saņems Sokrata tautskolas apliecinājumu, kas sniegs iespēju turpināt izglītošanos izglītības programmas Domātājs nākamā līmenī.

Programmas līmeņi: 9 līmeņi

Nodarbību plāni, norises vieta, izmaksas, pasniedzēji un pieteikšanās dalībai: https://www.sokratatautskola.lv/