Brīvdabas atbalsta grupa “PIEDOŠANAS VAKARI”09.08.2021

Datumi - 09.08.2021 - 23.08.2021

Sokrata tautskola aicina piedalīties Elvitas Rudzātes vadītajā atbalsta grupā “PIEDOŠANAS VAKARI” pirmdienās, 2021.gada 9., 16., 23. augustā, plkst. 19.30.-21.30, Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parkā, Atbrīvošanas baznīcas (pasenīcas), Dievību istabā.

Nodarbības mērķis: Palīdzēt dalībniekiem atvērties piedošanai – piedodot pāridarījumus un lūdzot piedošanu par pieļautajām kļūdām.

Nodarbības programma: Nodarbības laikā dalībnieki atzīs notikumus, kurus nespēj piedot, izprotot to sniegto mācību un praktizēs daudzlīmeņu piedošanu.

Nodarbības vadītāja: Elvita Rudzāte ir Dzīves izpratnes skolotājagrāmatu sērijas un garīgās prakses disku “Piedošanas mācība”  autore un Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parka attīstītāja.

Norises laiks: pirmdienās, 2021.gada 9., 16., 23.augustā, plkst. 19.30 – 21.30

Norises vieta: Sevis izzināšanas un harmonizēšanas parks, Atbrīvošanas baznīcas (pasenīcas), Dievību istabāSiguldas pag., Siguldas novads.

Apģērbs: Apģērbties atbilstoši laika apstākļiem, lietus gadījumā ūdensnecaurlaidīgs apģērbs un apavi.

Dalības maksa: priecāsimies par ziedojumu, kuru no sirds novēlēsiet Sokrata tautskolas attīstībai.

Sokrata tautskolai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas dod iespēju ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

Reģ. Nr. 40008121228
Juridiskā adrese:
Rīgas rajons, Siguldas novads,
Siguldas pagasts, Peltes, “Rudzu Šukas”

SEB banka; konta Nr.: LV75UNLA0050011502149

Maksājumā lūdzam norādīt, ka tas ir ziedojums.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, jo vietu skaits Dievību istabā ir ierobežots.

Ceļa līdz parkam apraksts: Siguldā pa Vidzemes šoseju jābrauc līdz krustojumam „Raibais suns” un jānogriežas uz Mālpils pusi (tā ir šoseja uz Ķegumu, Mālpili). Jābrauc pa šoseju tikai taisni. Kad būs zīme, ka Siguldas teritorija beigusies, tad jāturpina braukt tikai taisni līdz šoseja pagriezīsies 90 grādu leņķī pa labi. Tad apmēram 300m tālāk labajā pusē būs autobusa pietura „Dzelzmačas” un pie pieturas asfaltēts neliels ceļš pa labi. Jābrauc pa šo ceļu taisni līdz stāvlaukumam (lejā ezers). Pirms stāvlaukuma iet grantēts ceļš pa kreisi, kas ies garām privātmājai, gar meža malu ies pa kalnu lejā, pāri upei, kalnā augšā un Jūs redzēsiet parku. Laikā ziņā no krustojuma Raibais suns līdz parkam nepieciešamas 5-7 minūtes, braucot ar mašīnu (apmēram 5 km). Ja nevarat atrast, lūdzu, zvaniet tel.29463326.