Portāla Domātājs.lv jaunumi (28.01.-03.02.2019.)03.02.2019

Biedrības “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” jaunumi 28.01.-03.02.201903.02.2019

KO DARĪT AR NODEVĒJIEM?03.02.2019 Atbildi uz jautājumu – ko darīt ar nodevējiem?– izpratīsiet, lasot Anetes Eihmanes sastādīto grāmatu “Dzīvās Ētikas Mozaīka” 3.grāmatas “Cilvēks nepieņem” 2.nodaļu “Postošās īpašības”, kas cilvēcei dots caur Lielās Gaismas Brālības Sūtņiem Helēnu un Nikolaju Rērihiem. DZĪVĀS-ĒTIKAS-MOZAĪKA_3.grāmata_Cilvēks-nepieņem_1.daļa VAI NODEVĪBA APTUMŠO VAJĀTĀ VĀRDU?02.02.2019 Atbildi uz jautājumu – vai nodevība aptumšo vajātā vārdu?– izpratīsiet, lasotLasīt vairāk …

DZĪVĀS ĒTIKAS MOZAĪKA 11. daļa Radošais Aplis 6.nodaļa Apziņu saplūsme 3.d.

Dievišķo Gudrības Skolotāju 20. gs. sākumā cilvēcei pasniegtā Mācība – daudziem jau pazīstamā Dzīvā Ētika jeb Agni Joga. Dievišķo Gudrības Valdoņu vadībā to fiziskajā pasaulē pierakstījuši Lielās Baltās Brālības Sūtņi Helēna un Nikolajs Rērihi, un tā ir sakārtota 14 grāmatās. Un arī visdrūmākajos padomju okupācijas gados Latvijā bija cilvēki, kas lasīja šo aizliegto literatūru – DzīvoLasīt vairāk …

Kāda ir tava attieksme pret cilvēkiem, kas kļūdās? 02.02.2019

Ir ļoti vērtīgi sevi pavērot, kāda veidojas tava attieksme pret cilvēkiem, kas pieļauj kļūdas? 1. Ja esi vienaldzīgs, tas liecina, ka tev ir jāstrādā ar savu egoismu, jo vienaldzība liecina par norobežošanos no atbildības, kas notiek sabiedrībā. Kādam var likties, ko nu es, es jau tāpat neko nevaru mainīt, tāpēc nav vērts iedziļināties problēmās. Piemēram,Lasīt vairāk …

Gudrības Valdoņi par Dievišķību (1. daļa) 01.02.2019

Iesvētījumu Ceļš vienmēr ir atvērts tām dvēselēm, kuras ir uzticīgas Dievam un Valdoņiem   ….Iesvētījumu Ceļš ir individuāls ceļš. Šis Ceļš jūsu dvēselei dod izredzes vienā iemiesojumā sasniegt nākamo evolucionārās attīstības līmeni. Un tagad šis Ceļš ir atvērts, neņemot vērā neko. Tā kā ārējie apstākļi kļūst skarbāki un aizvien skarbāki, tad dvēseles nopelni, kas ietLasīt vairāk …

Izglītības programma “Dzīves gudrs pedagogs” 2.modulis “IZTURĒŠANĀS PRET CILVĒKIEM”, 13.02.2019. 31.01.2019

Sokrata tautskola aicina pedagogus apmeklēt izglītības programmas “Dzīves gudrs pedagogs”, 2.moduli “IZTURĒŠANĀS PRET CILVĒKIEM” 2019.gada 13. februārī, plkst.11.00-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Attīstīt pedagogu garīguma jeb dzīves gudrības kompetenci. Programmas uzdevumi: Attīstīt pedagogu kompetenci audzēkņu tikumiskajā audzināšanā un vecāku izglītošanā par laimīgas ģimenes attīstības nozīmīgumu, lai bērni būtu veseli, motivēti attīstīties un ģimenes prastu pārvarēt grūtasLasīt vairāk …

Vai un kā iespējams dzīvi nodzīvot bez kļūdām?

Pilnībā bez kļūdām dzīvi nav iespējams nodzīvot. Tomēr kāds pieļauj smagākas kļūdas un nokļūst pat cietumā; kāds kļūdu dēļ zaudē dzīvību; kāds prot labi izvairīties no pieļauto kļūdu sekām, bet tas viss ir tikai līdz noteiktam brīdim, kad arī viņu panāk pieļauto kļūdu sekas. Pastāv uzskats, ka vajag piedzīvot kļūdas, tad notiekot laba mācīšanās noLasīt vairāk …

Kādēļ pievelkas pretējie poli partnerattiecībās? 30.01.2019

Evanita jautā: Manas iepriekšējās attiecības izjuka, jo partneris devās uz pavisam citu valsti, vēlējās dzīvot citādāk. Laika gaitā viņam to piedevu, situāciju atlaidu, ļaunu prātu vairs neturu. Mēs abi bijām līdzīgi, abiem interesēja meditācija, joga, iet garākās ekskursijās, būt dabas ielokā, daudz izbraucienu, pārrunāt garīgas tēmas. Varējām būt kā draugi un kā mīļākie, bet nu, viņšLasīt vairāk …

Izglītības programma “Dzīves gudrs pedagogs” 1.modulis “DZĪVES GUDRĪBAS PAMATI” 29.01.2019

Sokrata tautskola aicina pedagogus apmeklēt izglītības programmas “Dzīves gudrs pedagogs”, 1.moduli “DZĪVES GUDRĪBAS PAMATI” 2019.gada 6. februārī, plkst.11.00-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Attīstīt pedagogu garīguma jeb dzīves gudrības kompetenci. Programmas uzdevumi: Attīstīt pedagogu kompetenci audzēkņu tikumiskajā audzināšanā un vecāku izglītošanā par laimīgas ģimenes attīstības nozīmīgumu, lai bērni būtu veseli, motivēti attīstīties un ģimenes prastu pārvarēt grūtasLasīt vairāk …

Kā būtu iespējams atbrīvoties no vainas apziņas?

Vineta jautā: Gribēju lūgt, vai Jūs varētu pastāstīt, kā būtu iespējams atbrīvoties no vainas apziņas? Jo vainas apziņa man rodas faktiski par pilnīgi jebko. Bet galvenās līnijas, par ko es vienmēr jūtos vainīga, ir šādas: 1) es visu laiku domāju un rīkojos tā, lai patiktu mammai. Ja, manuprāt, kaut kas mammai varētu nepatikt, es cenšos tāLasīt vairāk …

Izglītības programma “Bērnu tikumiskā audzināšana. Vecumposms 6-8 gadi”, 17.02.-28.07.2019. 28.01.2019

Sokrata tautskola aicina bērnus kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, vecumposms 6-8 gadi, reizi nedēļā, svētdienās (datumi zemāk), izņemot svētku dienas, plkst. 13.30-15.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 6-8 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem.Lasīt vairāk …

Bērnu tikumiskā audzināšana (vecumposms 4-6 gadi), 4.nodarbība “GODĪGUMS”, 10.02.2019. 28.01.2019

Sokrata tautskola aicina bērnus (vecumposms 4-6 gadi) kopā ar vecākiem apmeklēt izglītības programmu “BĒRNU TIKUMISKĀ AUDZINĀŠANA”, 10.02.2019., plkst. 15.30-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda. Programmas mērķis: Veikt bērnu (vecumposmā 4-6 gadi) tikumisko audzināšanu. Programmas uzdevumi: Attīstīt bērnos izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienas situācijās un audzināt tos par krietniem cilvēkiem. Mērķauditorija: bērni vecumposmā 4-6 gadi. Nodarbības nosaukums: GODĪGUMS.Lasīt vairāk …

Kā pareizi reaģēt, ja bērns bērnam nedod mantas?

Sieviete jautā: Man jautājums, par ko liecina maza bērna (2.5 gadi) skopums pret manu bērnu, nu tā ka, nevienu mantu nedrīkst aiztikt, nu neko. Manam bērnam nekad nav piemitusi šāda īpašība, un es arī pret to bērnu izturos saprotoši, ka gan jau iemācīsies, ka jādalās utt. Bet mans mazais bērns pārdzīvo (4 gadi) nu kāLasīt vairāk …

Новости на русском языке (28.01.-03.02.2019.)

Новости Biedrība “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Общества «Жить по Совести») 28.01.-03.02.2019. 03.02.2019

ДЗЕНСКИЕ ПРИТЧИ03.02.2019 ЕВРЕЙСКИЕ ПРИТЧИ02.02.2019 БУДДИЙСКАЯ МУДРОСТЬ, ПРИТЧИ, АФОРИЗМЫ (АУДИОКНИГА)01.02.2019 ПРИТЧИ ИИСУСА ХРИСТА31.01.2019 ПРАВОСЛАВНЫЙ МУЛЬТФИЛЬМ «ПЕРЕСВЕТ И ОСЛЯБЯ»30.01.2019 ПРАВОСЛАВНЫЙ МУЛЬТФИЛЬМ «ТВОЙ КРЕСТ»29.01.2019 ПРАВОСЛАВНЫЙ МУЛЬТФИЛЬМ «МАЛАНЬЯ»28.01.2019   Контакты Общества “Dzīvot pēc Sirdsapziņas” (Жить по Совести): Эл. почта: dzivotpecsirdsapzinas@gmail.com https://dzivotpecsirdsapzinas.lv/ Телефон: 29463326; 29105951

Община рождается из наших сердец

https://sirius-ru.net/

Об Общине. Т.Н. Микушина 02.02.2019

https://sirius-ru.net/

Как расти духовно? 01.02.2019

Женщина спрашивает: Большое спасибо за работу, которую Вы делаете. Я начала свой путь развития, были большие проблемы с браком, но переступая страх и молитвами мы нашли дорогу друг к другу. Прощены обиды, гнев, и это мой урок о любви без условий (я по крайней мере так думаю). Понимаю, насколько мне повезло с мужем, что даноПодробнее …

Бог может действовать через вас в вашем мире 31.01.2019

https://sirius-ru.net/

Как спорить? 30.01.2019

Эвита  спрашивает:  Пожалуйста,  помогите  понять,  как правильнее переносить  споры,  когда  в  отношениях  накапливается плохая  карма,  которая  появляется, когда  возникают споры  по  мелкими  бытовым  вопросам.  То есть, ты  разумом  понимаешь,  что  не  надо  спорить  или доказывать  свою  правоту,  но  внутри  тебя  какая-то  сила заставляет  это  делать,  если  каждый  раз  ощущаешь, что  все  против  тебя  и  ты Подробнее …

Почему сегодня так много астрологов, целителей, гадалок?29.01.2019

Эвита  спрашивает:  Прошу Вас поделиться мнением, почему сегодня так много астрологов, целителей, гадалок? Это грех обращаться и консультироваться, например, с астрологами? Почему Бог предвидел, что все-таки астрологи и многие ясновидящие способны видеть карту рождения и судьбы, а вместе с тем как бы помочь тем людям, которые сами себе не могут помочь… или их ожидает какое-то наказание, особенноПодробнее …

Почему меня раздражает чувствительность?28.01.2019

Давид спрашивает: Я недавно познакомился с женщиной, приятным, классным человеком, все хорошо, но то, что меня раздражает — это ее чувствительность. Когда-то я предложил, чтобы вместе с ней посмотреть один фильм, в котором немного агрессии, она очень эмоционально реагировала на то, что ничего такого не может видеть, что он эмоционально тревожит ее. И иногда мнеПодробнее …

 

Sokrata tautskolas kontakti:

Tālrunis: 29463326

e-pasts: info@sokratatautskola.lv

www.sokratatautskola.lvwww.domatajs.lv