Izglītības programma “Dzīves gudrs pedagogs” 2.modulis “IZTURĒŠANĀS PRET CILVĒKIEM”13.02.2019

Datumi - 13.02.2019

Sokrata tautskola aicina pedagogus apmeklēt izglītības programmas “Dzīves gudrs pedagogs”, 2.moduli “IZTURĒŠANĀS PRET CILVĒKIEM” 2019.gada 13. februārī, plkst.11.00-17.00, Laimas ielā 1, Sigulda.

Programmas mērķis: Attīstīt pedagogu garīguma jeb dzīves gudrības kompetenci.

Programmas uzdevumi: Attīstīt pedagogu kompetenci audzēkņu tikumiskajā audzināšanā un vecāku izglītošanā par laimīgas ģimenes attīstības nozīmīgumu, lai bērni būtu veseli, motivēti attīstīties un ģimenes prastu pārvarēt grūtas dzīves situācijas.

Mērķauditorija: pedagogi.

2.modulis: IZTURĒŠANĀS PRET CILVĒKIEM (8 akad.h; 13.02.2019., plkst. 11.00-17.00).

Mērķis: Attīstīt prasmes veidot pozitīvas attiecības ar cilvēkiem un risināt problēmsituācijas.

Saturs:

• Dažādu cilvēku pieņemšana.
  • Citu aprunāšanas, izsmiešanas, nosodīšanas, kritizēšanas, pazemošanas sekas – kā no tām izvairīties.
  • Negatīvās situācijas neitralizēšana.
  • Konfliktsituāciju risināšana.
  • Izteikto vārdu un balss toņa ietekme attiecībās.
  • Patiesas un melīgas attiecības.
  • Cieņpilnas un draudzīgas attiecības.
  • Vardarbības un nevardarbības izpratne.
  • Dzīves grūtību un ciešanu pārvarēšana.

Īstenošanas plāns: Nodarbību saturs tiks izklāstīts ar dažādām metodēm – lekcija, diskusija, praktiskie vingrinājumi u.tml.

Dalībnieku guvums:

• Dalībnieki izprot dzīves vērtības un kā par tām runāt ar audzēkņiem un to vecākiem.
  • Apliecinājums par dalību izglītības programmā.

Lektore: Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā. Elvita vairāk kā 20 gadus vada izglītības iestādes un ir Sirdsapziņas skolas idejas īstenotāja, izstrādājot uz kompetencēm balstītas pirmsskolas izglītības iestādes programmu un digitālu interaktīvu kvalitātes pārvaldības sistēmu. Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju „Piedošanas mācība” un līdzautore grāmatā “Bērnu un jauniešu tikumiskā audzināšana”.

Programmas norises vieta: Laimas iela 1, Sigulda (10-15 minūšu gājienā no dzelzceļa/autobusu stacijas vai autobusu pieturas “Raibais suns”)

Izdales materiāli: Slaidi un nodarbību piemēri.

Dalības maksa: EUR 41,32 + PVN; kopā: EUR 50,00

Atlaides:

Piedaloties 2 dalībniekiem no organizācijas ir 5% atlaide.

Piedaloties 3 dalībniekiem no organizācijas ir 10% atlaide.

Piedaloties 4 un vairāk dalībniekiem no organizācijas ir 15 % atlaide.

Dalības maksa ietver ēdināšanu, izdales materiālus un apliecinājumu par dalību izglītības programmā.

Lūdzam savlaicīgi pieteikt savu dalību mācībās, zemāk aizpildot reģistrācijas formu.